Menu główne
Witamy
Nowiny
Artykuły
Szkolenia
Informacje dodatkowe
Nota prawna
Aktualności
Zamów biuletyn


Kanał RSS
Logowanie

 
Dodaj Wydarzenie
Dodaj Wydarzenie
Widok miesięczy
Widok miesięczy
Widok płaski
Widok płaski
Widok tygodniowy
Widok tygodniowy
Widok dzienny
Widok dzienny
Kategorie
Kategorie
Szukaj
Szukaj

Wydarzenie: 'VI OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA SEKCJI PSYCHOLOGII ZDROWIA POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO „PSYCHOLOGIA ZDROWIA W POSZUKIWANIU POZYTYWNYCH INSPIRACJI” Zakopane'

Konferencje
Data: Piątek, Maj 18, 2007 At 08:00
Czas trwania: 2 Dni
Informacje o kontakcie:
Prof. dr hab. Irena Heszen
Email:

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Psychologia zdrowia w poszukiwaniu pozytywnych inspiracji” organizowanej przez Sekcję Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego przy współudziale Instytutu Społecznej Psychologii Klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w dniach 18-20 maja 2007 roku.

Celem Konferencji jest przedstawienie wybranych koncepcji teoretycznych oraz aktualnych badań wykorzystujących osiągnięcia psychologii pozytywnej do rozwiązywania kluczowych problemów psychologii zdrowia i choroby oraz wymiana doświadczeń zmierzających do wypracowania standardów prowadzenia badań w tym obszarze. Mamy nadzieję, że Konferencja przyczyni się do integracji wiedzy oraz stanie się źródłem nowych projektów badawczych.

Zachęcamy do proponowania własnych tematów, podejmowania organizacji sympozjów, sesji plakatowych, warsztatów oraz dyskusji panelowych. Rejestracji uczestnictwa oraz przesyłania streszczeń wystąpień prosimy dokonywać poprzez stronę internetową Konferencji – www.zdrowie.swps.edu.pl.

Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w Zakopanem w pensjonacie „Sośnica” przy ulicy Heleny Modrzejewskiej 7. Informacje na temat miejsca Konferencji dostępne są na stronie www.sosnica.pl oraz www.zakopane.pl.

Termin zgłaszania uczestnictwa upływa 1 grudnia 2006
Termin przesyłania abstraktów upływa 20 stycznia 2007
Opłata udziału w konferencji wynosi 560 PLN
Termin wnoszenia opłat upływa 5 marca 2007

Opłata konferencyjna obejmuje materiały konferencyjne, wyżywienie oraz noclegi w pensjonacie „Sośnica” w czasie trwania Konferencji.

Kolejne komunikaty będą rozsyłane do osób, które zgłoszą uczestnictwo w Konferencji oraz będą umieszczane na stronie internetowej Konferencji. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy, mamy nadzieję, że Konferencja stworzy okazję do interesującej wymiany myśli, doświadczeń oraz pozwoli na lepsze wzajemne poznanie.


Search Calendar

Powered by ExtCalendar 2


Szkolenia z Recruit.pl Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową firmy Recruit.pl Czytaj dalej ...